СОЦІАЛЬНІ ПРОЕКТИ 

ТУРИСТИЧНОГО НАПРЯМУ

В УКРАЇНІ

Сайт "Соціальні проекти туристичного напряму в Україні" має на меті залучення якомога більше громадських ініціатив, соціально-активних людей, підприємців, міських державних адміністрацій задля  підтримки, просування та  реалізації нових ідей, проектів туристичного напряму для зміцнення туристичної сфери в Україні та об'єднання української нації.

Соціальний проект - це проект, що приносить користь громаді, а не тільки вузькому колу осіб, який створюється соціально-активними людьми без оплачуваної діяльності.

 

 Така діяльність, орієнтована на користь громади, є важливою для кожного суспільства, бо покращує його загальний стан, вчить людей спрямовувати свої вміння і увагу не тільки на власне збагачення, а на загальне благо. Наявність соціальних проектів в суспільстві свідчить, що кожен є співвідповідальним за долю свого міста, краю, народу і що неможливо побудувати комфортне життя відірвано від того, що робиться навколо. Соціальні проекти творять соціально активні люди. А країна, де багато соціально активних людей завжди розвивається і прогресує.

Соціальні проекти туристичного напряму - це проекти громадських ініціатив, державних міських адміністрацій, підприємців по реалізації соціальних проектів  у сфері туризму, без оплачуваної діяльності.

Створення соціальніих проектів туристичного напряму в Україні   є  дуже важливим, адже в першу чергу розвиває нашу державу та виводить на новий рівень в туристичній сфері. Саме тому пошук шляхів збереження соціальних балансів задля подальшого розвитку туристичної сфери є вельми актуальним. Соціальні проекти туристичного напряму, дозволяють закласти основи суспільного діалогу довкола багатьох проблем, вони пропонують шляхи вирішення та залучають різних членів суспільства до дії. Соціальні проекти та громадські ініціативи туристичного напряму є тією платформою, яка відстоює суспільні інтереси, орієнтується на позитивні наслідки соціальних змін не лише в теперішньому, але й у майбутньому туристичної галузі.

Розробники сайту

Аліна

Матюшко

Ольга

Вашуленко

Денис

Ціцішвілі

Наталія

Янчук

Галина

Романенко

Денис

Прунь

© 2019 Соціальні проекти туристичного напряму в Україні 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now